☰ Menu Prawe Menu ☰
CELESTYNÓW
Grafika zawierająca herb CELESTYNÓW

Środa 23.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Obwieszczenia, Zarządzenia

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Celestynowie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Celestynów zarządzonych na dzień 21 październik 2018 r.

Obwieszczenie Powiatowej Komisji Wyborczej w Otwocku o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu w Otwocku zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Celestynowie z dnia 18 września 2018 r. w sprawie wezwania do dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych  w okręgu wyborczym nr 11 w wyborach do rady Gminy w Celestynowie zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja Komisarza Wyborczego  o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Komunikat Komisarzy Wyborczych w Warszawie z dnia 28 sierpnia 2018 r. o zgłaszaniu kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

Obwieszczenie Wójta Gminy Celestynów z dnia 27 sierpnia 2018 roku w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych

Obwieszczenie Starosty Otwockiego o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym dla wyboru do Rady Powiatu w Otwocku oraz o wyznaczonej siedzibie powiatowej komisji wyborczej

Obwieszczenie  Wójta Gminy  Celestynów  z dnia 17 sierpnia 2018 roku w sprawie podziału gminy na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu- podaję do publicznej wiadomości informację o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz wyznaczonej siedzibie Gminnej Komisji Wyborczej w Celestynowie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na 21 października 2018 r.


 
 
liczba odwiedzin: 3643365

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X