☰ Menu Prawe Menu ☰
CELESTYNÓW
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Sobota 22.01.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wydział Gospodarki i Rozwoju

REFERAT INWESTYCJI ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH

 

Referatem kieruje Katarzyna Bojanowska - Niewczas 

k.bojanowska-niewczas@celestynow.pl

Pokój nr 32

Tel: (22) 789 71 21, 789 70 86 wew. 103


Pokój nr 35

Tel: (22) 789 71 21, 789 70 86 wew. 119, 121

 

Ilona Kruszelnicka

i.kruszelnicka@celestynow.pl

Adriana Dębiec

a.debiec@celestynow.pl

Iwona Pieńkowska

i.pienkowska@celestynow.pl

Agnieszka Łątka

a.latka@celestynow.pl

Michał Retman

m.retman@celestynow.pl

Marta Przybylska

m.przybylska@celestynow.pl


Pokój nr 33

Tel: (22) 789 71 21, 789 70 86 wew. 114

Anna Michalska

a.michalska@celestynow.pl

Anna Pacek 

a.pacek@celestynow.pl

 

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Morawski Michał
(2003-06-30 18:06:26)
Ostatnio zmodyfikował:
Świderska Katarzyna
(2021-11-22 13:48:59)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 1449801